Зарядні
станції для електромобілів

Новини

01.11.2017

Участь у EV FORUM 2017

Всім привіт!
Ось і відбувся ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ EV FORUM. Тиждні підготовки і безсонні ночі були не марні. Я була одним зі спікерів на цьому заході і моєю метою було - надати інформацію, яка б сприяла і допомагала розвитку інфраструктури зарядних станцій для електромобілів в нашій прекрасній країні, інформацію яка була б корисна і виробникам, і компаніям, які розвивають свої мережі, і потенційним власникам зарядних станцій. Я не фахівець в сфері енергетики, але працюючи протягом тривалого часу, неодноразово стикалася з питанням від клієнтів: "Де взяти потужності для установки ваших зарядних станцій? 

Для вирішення цього питання я підключила наш енерговідділ і все вийшло! Мої колеги, інженери-електрики, знайшли і допомогли вже багатьом споживачам провести енергоаудит та вивільнити електричні потужності, які марно витрачаються. Це питання вирішується навіть за допомогою невеликої реконструкції освітлення, або виявлення не раційного розподілу навантаження по фазах. Можу сказати, що це не "космічні технології" і це не вимагає великих відшкодувань.

Така невелика аналітика електрогосподарства і не дуже великі витрати коштів на реконструкцію, допомогли нашим клієнтам встановити обладнання на своїх об'єктах і стати активними учасниками будівництва мережі зарядних станцій.

Величезне спасибі організаторам заходу! Можу сказати одне - завдяки таким людям, як Сергій Нікулін, Вадим Медведєв, Сергій Крот, компанії "PHOENIX CONTACT Україна" під керівництвом директора Андрія Максимця, ринок електротранспорту в Україні стрімко розвивається. І це дуже радує! Дякую всім спікерам та учасникам форуму за цікаву інформацію, за реалістичний погляд на проблеми розвитку ринку, за бачення майбутнього, за той нереальний заряд позитивних емоцій, який я отримала в процесі спілкування. Спасибі Міністерству інфраструктури України і представникам Верховної Ради України за підтримку на законодавчому рівні, Міністерству енергетики та вугільної промисловості України.

Я щиро вірю, що електромобілям на наших дорогах "Бути"! В Україні буде створена повномасштабна, розвинена інфраструктура зарядних станцій. Чим більше буде таких корисних і важливих проектів, тим швидше електромобілі замінять автомобілі з ДВС на дорогах нашої з Вами країни, адже на даний момент ми - виробники зарядних станцій і імпортери електромобілів, самі створюємо попит!!!

З повагою, компанія "Елекар Групп". 

Залиште контактні дані, і ми зв’яжемось з вами